přijímačky a studium na ekonomce
výjezdy do zahraničí
výuka jazyků a praxe
prohlídka fakulty
www.econ.muni.cz

Chceš kvalitní ekonomické vzdělání? Tak to ekonomicko-správní fakulta to pravé místo pro tebe.

Na úvod se potkáš s doktorandy, kteří za sebou mají čerstvě studium na fakultě. Zjistíš cenné informace ke studiu, přijímačkám a jak to na ekonomce chodí.

Připravena bude i studentská zóna, kde dostaneš podrobnější informace k jednotlivým oborům. Současní studenti ti rádi zodpoví tvé otázky.

Představeny budou i celofakultní aktivity (výuka jazyků, výjezdy do zahraničí, praxe a stáže, projekty pro střední školy a knihovna).

V rámci volitelného programu si můžeš zažít:

- prohlídku fakulty
- ekonomický experiment

Logo ESF

Ekonomicko-správní fakulta

web http://www.econ.muni.cz
počet podaných přihlášek 3 974
počet přijatých studentů 1 453

Jaké předměty u nás můžeš studovat?
Jak vypadala loňská statistika úspěšnosti uchazečů?

fotografie koordinátora

Ahoj, jmenuju se Bára a čeká mě poslední rok studia na ESF. Mám toho tedy za sebou víc než dost  Při výběru školy a fakulty jsem poctivě objela všechny ekonomky v ČR a jednoznačně zvítězila tato. Hlavními důvody byla propojenost s praxí a neskutečně kvalitní zázemí pro studenty. Ale to uvidíte sami.

Barbora Svobodová, fakultní koordinátorka
Ekonomicko-správní fakulta, obor Podniková ekonomika a management

Ohlas studenta

Fotka študenta

Lucie Kamerová

Ekonomicko-správní fakulta, Finance

ESF jsem si zvolila na základě toho, že mi poskytuje řadu příležitostí, jak se dostat ke vzdělání (neskutečné množství fakultních i mimofakultních předmětů, externí přednášky a řada spolků, které si zvou zajímavé lidi v oboru) a dále mi styl výuky umožňuje aktivně pracovat na mém budoucím uplatnění.

Co se u nás dá studovat

Doprava

Ikona dopravy

Ekonomicko-správní fakulta, Lipová 41a, Brno

Na zastávce Hlavní nádraží nasedni do tramvaje č. 1 ve směru na stanici Pisárky. Pojedeš na zastávku Lipová, cesta trvá pouze 10 minut. Až vystoupíš na Lipová, dáš se doleva a přejdeš přechod pro chodce (po tvé pravé straně budeš mít zastávku trolejbusu) a vydáš se nahoru do kopce. Po přibližně 250 metrech výšlapu se dostaneš před vchod do fakulty.